Laktera Cactuslim

Laktera Cactuslim

udržuje normální tělesnou hmotnost a tonus. Lactobacillus bulgaricus udržuje imunitu a gastrointestinální rovnováhu. Extrakt z kaktusu odstraňuje přebytečnou vodu z těla, je účinný proti celulitidě a je silným antioxidantem. Produkt je vhodný pro lidi s nadváhou, s metabolickým syndromem a cukrovkou.

Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy. Laktera Cactuslim se také doporučuje jako nutriční podpora při problémech se žaludkem, střevy, gastritidou, kolitidou, gastrointestinálním traktem, metabolickým syndromem a cukrovkou.

Vhodné pro lidi s nadváhou, s celulitidou, pro hubnutí, při dietě. Pro zvýšení imunity a jako antioxidant.

Obsah balení: 250 g

Na dotaz
Kód: 247
2 070 Kč
Kategorie: Probiotika
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg

LAKTERA CACTUSLIM

nízkolaktózový výživový doplněk, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY.

Tento produkt je patentově chráněný v USA patent US 9,131,708 B2/2015. Originální probiotické kmeny izolované z přírodních vodních pramenů v Bulharsku jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.Složení: Denní dávka 3g- jedna odměrka prášku obsahuje: uhlohydráty  1125 mg, z toho Laktóza do 26 mg, tuky 30 mg, 21 aminokyselin, mléčné proteiny 500 mg, organický extrakt z Opuncie mexické 1000 mg, více než 50 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2, Lactobacillus Lactis DWT3 a Streptococcus thermophilus DWT4, 5, 6, 7, 8, které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: bílkovina kravského mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 7 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 12 Kcal

Obsah balení: 250 g

Minimální trvanlivost: minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu