Laktera Allergy Free

Probiotika Laktera Allergy Free je probiotikum na bázi kozího mléka. Kozí mléko je nejblíže mateřskému mléku a proto je výrobek velmi vhodný pro děti a starší lidi. Lactobacillus bulgaricus udržuje gastrointestinální rovnováhu a imunitu. Výrobek je vhodný pro lidi s různými typy alergií, včetně bílkovin kravského mléka.

Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy. Laktera Allergy Free se také doporučuje jako nutriční podpora při problémech se žaludkem, střevy, gastritidou, kolitidou, vředy, zácpou, průjmem, Helicobacter pylori, gastrointestinálním traktem, Crohnovou chorobou, CHOPN, virovými infekcemi, dysbakteriózou.

Vhodné k užívání během a po užívání antibiotik, během chirurgického zákroku, k detoxikaci. Na alergie, astma, sennou rýmu, astmatickou bronchitidu. Vhodný pro dítě a celou rodinu, během těhotenství a kojení.

Obsah balení: 250 g

Na dotaz
Kód: 244
2 620 Kč
Kategorie: Probiotika
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg

LAKTERA ALLERGY FREE

nízkolaktózový výživový doplněk pro lidi s alergií na bílkovinu kravského mléka, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY.

Tento produkt je patentově chráněný v EU patent 15 472004.9-1358. Originální probiotické kmeny jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD. Složení: Denní dávka 3000mg-jedna odměrka prášku obsahuje: bílkoviny 960mg, tuky 510 mg, sacharidy 1170mg, 21 aminokyselin, patentované složení na základě kozího mléka obsahuje více než 80 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DMR1, DMR2 a Streptococcus thermophilus DMR3, DMR4 , které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: bílkovina kozího mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 2 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 17,4 Kcal

Obsah balení: 250 g

Minimální trvanlivost: minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu