Laktera Active

Probiotika Laktera Active je účinná nutriční podpora pro celou rodinu, která udržuje normální funkce gastrointestinálního traktu a imunitu. Je vhodný pro udržení zdraví celé rodiny, včetně dětí a těhotných žen.

Lactobacillus bulgaricus je účinný při dysbakterióze během a po léčbě antibiotiky. Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy. Laktera Active se také doporučuje jako nutriční podpora při problémech se žaludkem a střevami, gastrointestinálním traktem, játry a hepatitidou; na problémy, jako je zácpa, vředy, gastritida, kolitida, průjem, pálení žáhy, Helicobacter pylori, infekce a cholesterol, jakož i během a po léčbě antibiotiky.

Vhodné pro dítě a celou rodinu, během těhotenství a kojení.

Obsah balení: 250 g

Na dotaz
Kód: 245
1 970 Kč
Kategorie: Probiotika
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg
35 min
Tip

LAKTERA ACTIVE

je odtučněný nízkolaktózový výživový doplněk, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Tento produkt je patentově chráněný v USA  patent US 9,131,708 B2/2015. Originální probiotické kmeny izolované z přírodních vodních pramenů v Bulharsku jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení: Denní dávka 3g - jedna odměrka prášku obsahuje: uhlohydráty  1690 mg, z toho Laktóza do 33vmg, tuky 20 mg, 21 aminokyselin, mléčné proteiny 750 mg,vvíce než 75 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1, Lactobacillus Helveticus DWT2, Lactobacillus Lactis DWT3 a Streptococcus thermophilus DWT4, 5, 6, 7, 8, které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: bílkovina kravského mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 2 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 1 roku věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 2 Kcal

Obsah balení: 250 g

Minimální trvanlivost: minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu