O tom jak se na nás podepsal Koronavirus

Milí Přátelé,

panika jménem Koronavirus je pořád kolem nás. A jen Bůh ví jak dlouho ještě bude. Vypadá, že s ní budeme muset žít dokud někdo neobjeví něco ještě nebezpečnějšího a ohrožujícího lidský druh.

A že se podepsala na normálním životě nás všech je bez diskuze. Strach o holý život je všude přítomen a ovlivňuje nás i ekonomiku nejen v Česku. Zavřené obchody, prodejny, farmářské trhy, fabriky, banky, nemocnice atd. je realitou, se kterou poslední 2 měsíce žijeme. Jenže já jsem optimistou a věřím, že se brzy zvedneme, protože kromě všeho špatného co nám tato infekce přinesla, probudila v lidech i pozapomenuté pocity jako lidskost, porozumění, pokoru, solidaritu, dobro a lásku.

Jak se nás, myslím jako malého výrobce mléčných výrobků, dotkla korunovaná krize jsme vyjádřili v krátkém rozhovoru pro televizi Praha TV. Kdo bude chtít, může se na něj podívat.

Děkujeme všem, kteří svým jednáním pomohli nám zvládnout poslední 2 měsíce. Na oplátku slibujeme i nadále vyrábět lahodné a zdraví prospěšné jogurty, sýry a mléčné nápoje a to v té nejlepší kvalitě.

Mini mlékárna Zájezd je zde pro všechny co pro sebe i pro svoje blízké chtějí to nejlepší!

Váš Jogurtman

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení