O tom jak se na nás podepsal Koronavirus

Milí Přátelé,

panika jménem Koronavirus je pořád kolem nás. A jen Bůh ví jak dlouho ještě bude. Vypadá, že s ní budeme muset žít dokud někdo neobjeví něco ještě nebezpečnějšího a ohrožujícího lidský druh.

A že se podepsala na normálním životě nás všech je bez diskuze. Strach o holý život je všude přítomen a ovlivňuje nás i ekonomiku nejen v Česku. Zavřené obchody, prodejny, farmářské trhy, fabriky, banky, nemocnice atd. je realitou, se kterou poslední 2 měsíce žijeme. Jenže já jsem optimistou a věřím, že se brzy zvedneme, protože kromě všeho špatného co nám tato infekce přinesla, probudila v lidech i pozapomenuté pocity jako lidskost, porozumění, pokoru, solidaritu, dobro a lásku.

Jak se nás, myslím jako malého výrobce mléčných výrobků, dotkla korunovaná krize jsme vyjádřili v krátkém rozhovoru pro televizi Praha TV. Kdo bude chtít, může se na něj podívat.

Děkujeme všem, kteří svým jednáním pomohli nám zvládnout poslední 2 měsíce. Na oplátku slibujeme i nadále vyrábět lahodné a zdraví prospěšné jogurty, sýry a mléčné nápoje a to v té nejlepší kvalitě.

Mini mlékárna Zájezd je zde pro všechny co pro sebe i pro svoje blízké chtějí to nejlepší!

Váš Jogurtman

Zpět do obchodu