Návštěva v mini mlékárně

Vážení Přátelé,

minulý týden do naší mlékárny zavítali žaci a žakyně Lauderovych škol v Praze. Prohlídli si mlékárnu a vyslechli si přednášku o bulharském jogurtu, jeho hystorii a jeho výrobě u nás. Míle nás překvapil zájem žáků o detailech výroby a možnosti vyrobit si jogurt v domacích podmínkách, způsobu financování podnikatelského plánu, PR, marketingu a distribuce. Snažili jsme se poctivě odpovídat na každou jejich otázku a věříme, že se povedlo jejich zvědavost uspokojit.

Lauderovy školy odstartovaly nový projekt, který se jménuje Škola, kde se chceme vyučit nějakému řemeslu. Jeden opravdu velmi zajímavý počin. A protože se nám tento nápad líbí přislíbili jsme jim pomoc a rádu v procesu výroby jogurtů u nich ve škole. Kdykoli budou potřebovat s něčím poradit mohou zavolat a znovu projednáme veškeré otázky.

Přiznám se, že ze začátku jsem měl drobné obavy jestli se podaří všechny dostat do nevelkých prostorů mini mlékárny, ale okázalo se, že se 18 dětí a 2 učitelé bez problémů do ní vměstná. Vypadá, že přece naše mlékárna není tak malá :-)

Kdybyste projevili zájem o prohlídku provozu i s odborným výkladem, neváhejte nás kontaktovat.

Váš Jogurtman

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení