Návštěva v mini mlékárně

Vážení Přátelé,

minulý týden do naší mlékárny zavítali žaci a žakyně Lauderovych škol v Praze. Prohlídli si mlékárnu a vyslechli si přednášku o bulharském jogurtu, jeho hystorii a jeho výrobě u nás. Míle nás překvapil zájem žáků o detailech výroby a možnosti vyrobit si jogurt v domacích podmínkách, způsobu financování podnikatelského plánu, PR, marketingu a distribuce. Snažili jsme se poctivě odpovídat na každou jejich otázku a věříme, že se povedlo jejich zvědavost uspokojit.

Lauderovy školy odstartovaly nový projekt, který se jménuje Škola, kde se chceme vyučit nějakému řemeslu. Jeden opravdu velmi zajímavý počin. A protože se nám tento nápad líbí přislíbili jsme jim pomoc a rádu v procesu výroby jogurtů u nich ve škole. Kdykoli budou potřebovat s něčím poradit mohou zavolat a znovu projednáme veškeré otázky.

Přiznám se, že ze začátku jsem měl drobné obavy jestli se podaří všechny dostat do nevelkých prostorů mini mlékárny, ale okázalo se, že se 18 dětí a 2 učitelé bez problémů do ní vměstná. Vypadá, že přece naše mlékárna není tak malá :-)

Kdybyste projevili zájem o prohlídku provozu i s odborným výkladem, neváhejte nás kontaktovat.

Váš Jogurtman

 

Zpět do obchodu