Lukanka zvěřinová

Tradiční sušená okořeněná bulharská klobása sušená, nikoli uzená. 

Momentálně nedostupné
Kód: 388
Značka: KFM, Bulharsko
180 Kč
Kategorie: Výrobky z masa
Hmotnost: 0.17 kg

Tradiční sušená Bulharská delikatesa, s osvědčením v EU jako potravina se specifickým tradičním původem. Vyrábí se za přísného dodržování původní technologie.

Na výrobu klobásy zvěřinová lukanka se používá maso ze zvěře, které je s vysokým obsahem bílkoviny a s velmi nízkým obsahem tuku. Obsahuje též velké množství minerálů jako draslík, fosfor, Na, vápník, hořčík a také mikro prvků - železo a zinek též vitaminy B1 a B6. Tyto charakteristiky dávají maso ze zvěře vysokou výživovou hodnotu. Zvěřinové maso je s velmi specifickou tmavočervenou až hnědou barvou, s příjemnou vůní a výbornou kvalitou. Technologie a receptura garantují vysokou kvalitu zvěřinové lukanky, když během sušení se formuje specifická chuť a vůně, které jsou pro ni typické. 

Zvěřinová lukařka Molerite je 100% přírodní produkt při jehož výrobě se používá zvěřina s garantovaným původem a kvalitou (60 % jeleního masa a divočáka a 40% vepřových prsou), a také zcela naturální koření. Na výrobu 100 g klobásy se použije 189 g masa.

Vychutnat si zvěřinovou lukanku s červeným vínem je gurmаnsкým zážitkem. Hodí se k přípravě sendvičů a všech druhů studených předkrmů a to buď samostatně nebo v kombinaci s jinými druhy klobás či sýrů. 

Přírodní produkt neobsahující náhražky masa, GMO ani lepek.

Složení: jelení maso, maso z divočáka, vepřové maso z prsou.

 

Výživové údaje ve 100 g výrobku:

energetická hodnota: 392 kcal

tuky: 29 g, z toho nasycené mastné kyseliny: 13,8 g

sacharydy: 2,3 g, z toho cukry: 0,8 g

bílkoviny: 29,9 g

sůl: 4,46 g

 

Uchovávat při teplotě od 0°C do + 8°C

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu