Laktera Sport

Probiotika Laktera Sport je vhodný pro sport a aktivní lidi. Lactobacillus bulgaricus udržuje imunitu a gastrointestinální rovnováhu.

Produkt je vhodný pro vegetariány.

Produkt má uznávané zdravotní tvrzení podle nařízení EU 432/2012: Zlepšuje trávení laktózy.

Laktera Sport se také doporučuje jako nutriční podpora pro fitness, gymnastiku, jógu, kalanetiku, detoxikaci.

Vhodné pro lidi s fyzickou aktivitou a dynamickým životním stylem.

Obsah balení: 250 g

Na dotaz
Kód: 246
1 970 Kč
Kategorie: Probiotika
Záruka: 1 rok
Hmotnost: 0.25 kg

LAKTERA SPORT

je nízkolaktózový výživový doplněk, neobsahuje cholesterol a gluten, neobsahuje žádné konzervační látky ani geneticky modifikované mikroorganismy. Produkt odpovídá zdravotnímu tvrzení EU 432/2012: živé probiotika Lactobacillus bulgaricus a Streptococcus thermophilus zlepšují trávení LAKTÓZY. Tento produkt je patentově chráněný v USA patent US 9,131,708 B2/2015. Originální probiotické kmeny izolované z přírodních vodních pramenů v Bulharsku jsou vlastnictvím společnosti Daflorn OOD.

Složení: Denní dávka 9g- tři odměrky prášku obsahují: uhlohydráty  5070mg, z toho Laktóza do 99mg, tuky 60 mg, Inulin 450 mg, 21 aminokyselin, mléčné proteiny 2250mg,více než 250 miliard živých a latentních buněk Lactobacillus Bulgaricus DWT1 a Streptococcus thermophilus DWT4 , které se aktivizují po užití v trávicím systému.

Alergeny: bílkovina kravského mléka

Dávkování: doporučená denní dávka výživového doplňku nesmí přesáhnout 3 odměrky denně. Je třeba užít s malým množstvím tekutiny do 40 ° C nejlépe 15 min. před jídlem.

Upozornění: Doplněk stravy musí uskladňovat mimo dosah malých dětí. Doplněk stravy je určen pro dospělé a děti od 3 let věku. Doplněk stravy se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Výživový doplněk skladujte v suchu při teplotě do 24 ° C i po otevření. Doporučená denní dávka výživového doplňku se nesmí přesáhnout.

Energetická hodnota denní dávky: 30 Kcal

Obsah balení: 250 g

Minimální trvanlivost: minimální trvanlivost výživového doplňku je do data uvedeného na spodní straně obalu výživového doplňku.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu